Рибалок навчили правилам безпеки

Зимові водойми – найулюбленіше місце відпочинку для рибалок. Проте недотримання вимог безпеки, а інколи й безвідповідальна впевненість, що лихо мине стороною, призводить до трагедій.

Так, 13 січня в с.Пересипки Путивльського району працівники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини відвідали найбільший водний об’єкт – річку Сейм

Громадянам наголосили, що міцна крига утворюється лише за умов тривалої морозної погоди, а безпечним вважається льодове покриття товщиною не менше 7 см. для однієї людини та 15 см. для групи осіб. Слід остерігатись промоїн, місць поблизу гідротехнічних споруд, там, де у водойми впадають стічні води і б’ють джерела. Рибалкам необхідно пам’ятати, що зимова риболовля потребує суворого дотримання вимог безпеки. А у період нестійких погодних умов та відлиг необхідно взагалі утримуватись від походів на річки та озера, крижаний покрив яких втрачає міцність і стає вкрай небезпечним та в жодному разі не допускати на водойми дітей.

Для закріплення отриманої інформації, рятувальники вручили громадянам пам’ятки із заходами безпеки, яких необхідно дотримуватись під час перебування на водних об’єктах взимку.

Поділитися в соціальних мережах: