Річка Сумка стала помаранчевою

58f9f46329b16_viber image1

Близько години посеред білого дня із труби, яка виходить у річку Сумку, текла вода кольору «Фанти».

Течією іржаву воду рознесло вздовж усього водоймища. Помаранчеву воду сюди спустило комунальне підприємство «Міськводоканал», однак чому і навіщо його представник на місці нам не повідомив.

Що відбувається не зрозуміли і місцеві рибалки. Пан Олександр був біля річки цілий день. Після побаченого вудочки не сховав, однак занепокоївся.

«Я думаю риба здохне, хай не вся, але якась кількість не виживе однозначно. Подивимося завтра, може поспливає догори», — коментує кореспондентам СТС рибалка Олександр.

Байдуже на такі зливи лише качкам, які у цій воді продовжують шукати поживу. Розтеклася так звана фанта вздовж усієї річки, та навіть більше – вона вже зафарбувала Псел, куди впадає Сумка. Та в «Міськводоканалі» заспокоюють, їх дії регламентовані законодавством.

«По вулиці Харитоненка, 6 стався порив, і для його усунення нам необхідно було спустошити лінію діаметром 300 м, яка проходить по вулиці Харитоненка. Для цього ми відкрили випуск, який знаходиться біля річки і злили туди водичку», — говорить начальник управління водного господарства Олександр Довгополов.

В «Міськводоканалі» додають, що це – звичайна питна вода, яку постачають у кожну домівку, але через іржаві труби вона закрасилась.

Взяти проби цієї води ми попросили екологів. Результати експертизи будуть відомі вже зовсім скоро. Слідкуйте за нашими новинами.

Деталі дивіться у сюжеті СТС.

Поділитися в соціальних мережах: