Різдво вдома: полонений Кіборг повернувся до рідних Ромен

Кіборг із Роменщини, котрого напередодні Нового року було звільнено з ворожого полону, повернувся додому. Це Різдво після довгої розлуки він зустрічатиме із рідними.

Зустрічав на рідній землі хлопця очільник Сумщини Микола КЛОЧКО разом із роменською громадою, адже на головну площу міста вийшли не лише рідні та друзі Олександра, а й небайдужі містяни, аби разом пережити цю щасливу мить повернення, — повідомляє прес-служба Сумської облдержадміністрації.

«Це дуже добра звістка – у свят-вечір зустрічати на рідній землі нашого земляка. Він одним із перших вирушив на схід країни, так сталося, що на його долю випало випробування ворожим полоном. Дякую усім, хто долучився до його звільнення. Це був нелегкий і довготривалий процес, який завершився успішно», – зазначив голова облдержадміністрації.

Вітали земляка квітами, оплесками, щасливими усмішками, щирими словами, сльозами радості та теплими обіймами. Це ті прості речі які дають відчуття рідного дому та віри у добро. Упродовж майже трьох років родина, знайомі, волонтери, представники влади та громадськість боролися за звільнення хлопця з полону. Віче, численні акції, листи, клопотання нарешті увінчалися успіхом, і Олександр повернувся. Проте у тюрмах ворога залишаються інші наші герої. Тож, як зазначила мама звільненого Ольга, нехай усі матері України дочекаються своїх дітей додому неушкодженими і здоровими, потрібно лише вірити. 

Саме віра і підтримка з дому, говорить Олександр, допомогли йому вистояти та не зламатися упродовж цих страшних 1058 днів. Він подякував усім, хто молився за його повернення, приходив на віче, збирав допомогу, підтримував його батьків. Зараз же у планах хлопця – продовження реабілітації, владнання справ із військовою частиною та одруження із коханою, котра чекала його весь цей час.

Із власним житлом молодій родині планує допомогти влада. За словами Миколи Клочка, придбати квартиру є попередні напрацювання за спільної участі обласного, міського та районного бюджетів, адже Олександр для всіх – приклад віри, мужності і нескореності. 

«Наша єдність – це наша сила. Тому я вдячний Богу за порятунок, вдячний кожному із вас за небайдужість. Дякую Президентові України за підтримку і допомогу у звільненні та подальшій реабілітації всіх воїнів. Дякую Україні», – зазначив Олександр Морозов. 

Перед тим, як нарешті опинитися у рідних стінах із дорогими йому людьми, Олександр завітав на Алею слави та вшанував пам’ять побратимів-земляків, які загинули на сході держави за її незалежність та єдність.

Поділитися в соціальних мережах: