Робоча група з перевірки розрахунків тепловиків продовжить свою роботу

17

Робоча група з питань перевірки розрахунків тарифу на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання ТОВ «Сумитеплоенерго» продовжить свою роботу, повідомляє сайт мерії.

За словами голови робочої групи Олександра ЖУРБИ, за результатами вже проведеної роботи до тепловиків вийшли з пропозицією про зниження раніше розрахованого тарифу не менше як на 40 грн. – з урахуванням невиконаної інвестиційної програми згідно актів перевірки місцевого представництва НКРЕКП та за рахунок зменшення низки витрат.

Напрацювання робочої групи передадуть до ТОВ «Сумситеплоенерго», де з їх урахуванням мають обчислити нову вартість послуг підприємства та вийти з нею до НКРЕКП.

Робоча ж група з питань перевірки розрахунків тарифу на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання ТОВ «Сумитеплоенерго» працюватиме до моменту підготовки проекту рішення комісії про встановлення тарифу.

Поділитися в соціальних мережах: