Родині загиблого хлопця мер Сум доручив надати допомогу

Сьогодні, 14 травня, на апаратній нараді в мерії заступник мера Максим Галицький, говорячи про трагедію з українськими дітьми в Білорусі, повідомив про таке: «Є інформація про те, що загинула дитина заввідділу дитячої лікарні. Доставка тіла в Україну за міжнародними протоколами повинна здійснюватися спеціальним літаком. Це буде коштувати 40 тис. грн. Необхідно опрацювати питання фінансування».

Мер Сум Олександр Лисенко доручив зв’язатися з родиною загиблої дитини, з’ясувати, яка допомога необхідна, і опрацювати питання з фінансами.
Начальник управління освіти Антоніна Данильченко заявила, що група для поїздки формувалася не в Сумах, а у Краснопіллі. Звідти й поїхали 8 травня. У складі групи було двоє сумчан: учні школи №7 та НВК №1. Батьки написали заяви, що діти будуть відсутні у школі за сімейними обставинами. Поїздка формувалася по лінії громадської організації, за програмою євроінтеграції. За словами Антоніни Данильченко, другий сумчанин знаходиться в задовільному стані.
У свою чергу директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова повідомила, що за межі України дітей відправила одна з громадських організацій.
«Є якась українсько-польсько-білоруська рада. За її програмою одна з громадських організацій і відправила наших дітей за кордон. Вони, виявляється, вже п’ять років так їздять. Зараз розбираємося, адже офіційно дозволу на таку поїздку ніхто не давав», — підкреслила Гробова.
Вона також уточнила, що діти у групі були з різних населених пунктів Сумщини, але в основному — нібито з Великописарівського району.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: