Родина Грищенків благає про допомогу

17-річний Андрій Грищенко з Буринщини дуже хоче жити! У юнака онкологічна хвороба – Лімфома Ходжкіна. Ми не вперше звертаємося з проханням допомогти Андрію, і робимо це ще раз, адже саме допомога небайдужих до чужого горя людей допомагає хлопцю боротися.
ЛІМФОМА ХОДЖКІНА – ВИЛІКОВНА! Це хвороба, на яку часто хворіють підлітки після 15 років, але за умови вчасного адекватного лікування шанси на одужання неймовірно великі.
Наразі родина отримала довгоочікуване запрошення з білоруської лікарні, і вже за тиждень Андрій має приїхати на обстеження. Для цього потрібні гроші – 3 тисячі доларів (75 тисяч гривень). Грищенки – це звичайна українська родина, до того ж фінансово виснажена лікуванням дитини. Самотужки таких коштів їм не зібрати…
Все, що тільки можна, батьки віддають на лікування сина, але ж всі ми знаємо, як багато коштів воно вимагає (а хто не знає – то дай вам Бог ніколи й не знати, просто повірте на слово, що це дуже багато!)
Наразі за допомогою волонтерів вже зібрали 30 тисяч гривень, але потрібно ще 45 тисяч. І найголовніше – що зробити це потрібно терміново – упродовж 5-6 днів, адже у клініці чекати не будуть.
Ми звертаємося до всіх, хто має велике добре серце, хто не втратив здатність співчувати, хто розуміє, який це біль і страх – можливість втратити єдину дитину.
Якщо кожен, хто зараз читає цей текст, перерахує бодай якусь посильну для себе суму, то разом ми назбираємо ці гроші, від яких залежить життя дитини. І повірте, мало що здатне принести таку радість, як усвідомлення того, що своїм благодійним внеском ви врятували життя!
Карта ПриватБанку  5168 7573 9105 9476 (Сергій Грищенко)
0958116442 волонтер Катерина.

Поділитися в соціальних мережах: