Рота поліції особливого призначення “Суми” вирушила на Схід

В рамках чергової ротації учора пізно увечері на схід України виїхали бійці роти особливого призначення «Суми». До них приєднались працівники патрульної поліції обласного центру. Проводжали зведений загін поліцейських начальник ГУНП області Микола Лушпієнко та начальник Управління патрульної поліції Олексій Калюжний.

На плацу вишикувались бійці роти поліції особливого призначення «Суми» та працівники Управління патрульної поліції Сумської області.

Начальник ГУНП Микола Лушпієнко привітав бійців з наступаючими святами, котрі ті проведуть у довготривалому відрядженні, та побажав їм успіхів у службі, гідно тримати добру славу сумських правоохоронців, та повернутися в тому складі, в якому вони від‘їздять. А потискаючи кожному з них руку, керівник поліції щиро зичив міцного  здоров‘я, любові рідних та поваги друзів і колег.

До його теплих побажань щасливого повернення долучився і керівник Управління патрульної поліції Олексій Калюжний.

Нагадаємо, що поліцейські роти особливого призначення «Суми» вже кілька років несуть службу в населених пунктах Луганської та Донецької областей. Їх завдання – допомагати місцевим правоохоронцям підтримувати лад та спокій, охороняти публічний порядок та перевіряти транспортні засоби на предмет перевезення заборонених українським законодавством речей: наркотиків, нелегальної зброї та набоїв тощо.

Поділитися в соціальних мережах: