Рух поїзда Харків-Ужгород подовжено до 22 квітня

Експерт із транспорту, завідувач кафедри економіки та управління Конотопського інституту СумДУ Дмитро Власенко отримав позитивну відповідь «Укрзалізниці» на своє звернення щодо курсування потягу №235/236 Харків-Ужгород. Про це він написав у Фейсбуці. Текст відповіді наступний:

«Пасажирські перевезення на залізницях України здійснюються в умовах значного дефіциту пасажирського рухомого складу, ступінь зносу якого на сьогодні наближається до 90%. При цьому за роки незалежності державне фінансування на закупівлю нового рухомого складу, яке повинно відбуватися згідно із Законом України «Про транспорт», було практично відсутнє.
Для збереження потенціалу залізничного транспорту, з метою зменшення збитковості пасажирських перевезень в умовах дефіциту рухомого складу залізницями України постійно проводиться робота щодо ефективності використання наявних перевізних ресурсів, вживається заходів стосовно оптимізації пасажирських перевезень з урахуванням аналізу існуючих пасажиропотоків, технічних і технологічних можливостей тощо. Тим самим реалізується пріоритетний для залізничної галузі принцип економічної доцільності і курсу на беззбитковість перевезень.
На сьогодні рух поїзда №235/236 Харків-Ужгород подовжено відправленням із Харкова з 25.03.2016 по 22.04.2016 по вівторках та п’ятницях, із Ужгорода з 27.03.2016 по 24.04.2016 по середах та неділях. Про подальше курсування цього поїзда буде оголошено додатково.»

Поділитися в соціальних мережах: