Мешканцям Сумщини нагадують правила безпеки

Бути обережними, не виходити на лід, дотримуватися правил безпеки при використанні пічного опалення та електрообігрівачів закликають рятувальники дітей та дорослих.  Небезпеки холодної пори року становлять особливу загрозу для молодого покоління, яке ще не має достатніх знань і життєвого досвіду. Тому рятувальники вирушають до навчальних закладів, де можна провести масову профілактичну роботу з відповідною категорією населення.

Зокрема, 6 лютого у с. Токарі Сумського району працівники Сумського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій відвідали місцеву загальноосвітню школу та дитсадок «Росинка», повідомляє управління ДСНС України у Сумській області.

Рятувальники розповіли дітям про дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, зокрема при використанні пічного опалення та електрообігрівачів, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, заборону виходити на кригу. Школярі також переглянули фільм про правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та ознайомилися із застосуванням вогнегасника.

А для кращого засвоєння наданої інформації діти отримали тематичні пам’ятки. Крім того, фахівці провели зустрічі у трудових колективах школи, дитсадка, амбулаторії, адміністрації старостинського округу. Присутнім нагадали про основні правила безпеки життєдіяльності та застерегли про відповідальність за безпеку на об’єктах. Рятувальники сподіваються, що старші та молодші громадяни зроблять висновки з проведених бесід та будуть більш обережними, що допоможе уникнути їм небезпек.IMG_3329 IMG_3334 IMG_3339 IMG_3346 IMG_3356 IMG_3361

Поділитися в соціальних мережах: