Рятувальники разом із волонтерами навчали правилам безпеки дітей

1 лютого у м. Суми на базі Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Учасниками якої стали близько 65 дітлахів віком від 3-х до 17-ти років, до яких долучилися й вихованці Будинку дитини ім. С. П. Супруна.

Розпочали акцію музично-казковою виставою вихованці центру психологічної реабілітації. Наступним етапом заходу стала розповідь співробітників навчально-методичного центру про правила безпеки на кризі та відпрацювання різноманітних вправ порятунку людини, яка провалилася під лід. Також підростаючому поколінню роз’яснили як не отримати переохолодження та обмороження, довго перебуваючи на холоді.

Неабиякий захват у дітлахів викликали практичні заняття. Вихованців розділили на чотири групи та дали можливість відчути себе справжніми рятувальниками, адже вони могли приміряти бойовий одяг вогнеборців, скористатися їхнім спорядженням. Студенти-медики продемонстрували на спеціальному манекені дітям реанімаційні заходи, показали як проводиться евакуація постраждалого із понівеченого авто в ДТП та прийоми надання необхідної медичної допомоги.

За словами організаторів, такі заняття корисні для дітей, оскільки у будь-якому місці може статися пожежа або інша надзвичайна подія. Тому кожна людина повинна знати елементарні правила безпечної поведінки для того, щоб зберегти своє життя і вміти допомогти іншим.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Поділитися в соціальних мережах: