Рятувальники розповіли про правила пожежної безпеки на корпоративах

10

Українські рятувальники розповіли про основні правила безпечного святкування Нового року та Різдва.

«Готуючись до свят, варто не забувати про правила встановлення новорічної ялинки, вибору електрогірлянд та піротехнічних виробів. Крім того, необхідно також стежити за дітьми і не дозволяти їм гратися з піротехнікою чи відкритим вогнем»,- зауважив заступник начальника Управління пожежної безпеки ДСНС України Олександр Чекригін.

Зокрема він розповів, що розміщувати ялинку необхідно на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі, а також були на безпечній відстані від електроприладів. Також рятувальник наголосив, що на ялинку забороняється встановлювати свічки, бенгальські вогні та прикрашати її легкозаймистими матеріалами. Користуватися можна лише сертифікованими піротехнічними виробами, уважно ознайомившись з інструкцією та перевіривши на відсутність дефектів упаковки.

Вогнеборці продемонстрували наскільки швидко може загорітися не лише ялинка, але й вся кімната у випадку ігнорування елементарних протипожежних правил та яких заходів безпеки. Достатньо лише одного несправного обігрівача поряд, неякісної електрогірлянди або старого подовжувача — і свято завершиться трагедією.

Поділитися в соціальних мережах: