Рятувальники Сумщини нагадали про правила поведінки на воді

7 серпня працівники Шосткинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели масову роз’яснювальну роботу з населенням на пляжі місцевого озера Галенківка. З відпочиваючими провели бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки на водних об’єктах, інспекторський склад звернув особливу увагу дорослих на дотримання дітьми правил безпечного відпочинку на воді. Також населенню було наголошено на сумній статистиці кількості жертв на водних об’єктах. Для кращого засвоєння наданої інформації відпочиваючим, в тому числі, і дітям,  роздали інформаційні пам`ятки.

Окрім цього, рятувальники провели огляд самого пляжу, під час якого перевірили знання та навички рятувальників, які закріплені за цим місцем для масового купання населення, обладнання інформаційних стендів, огороджувальних буїв та місця для купання дітей.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до населення з проханням відповідально ставитись до водного відпочинку. Не заходьте в воду у незнайомому місці, в стані алкогольного сп’яніння, не запливайте за огороджувальні знаки та буї, а також слідкуйте за дітьми під час купання.

Поділитися в соціальних мережах: