Рятувальники Сумщини навчають малечу як уникнути небезпек

82BE7B27-DE47-414C-A7A8-D426C252D3A6

Співробітники Служби порятунку «101» відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади області, щоб роз’яснити дітям правила безпечної поведінки та нагадати про важливість їх дотримання.
Так, в м.Ромни працівники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали до дошкільних навчальних закладів №3 “Оленка” та №6 “Зірочка”, де провели застережувальні бесіди з 40 вихованцями старших груп віком від 5 до 6 років.
Під час спілкування з дітьми, рятувальники, у цікавій та ігровій формі, використовуючи наочні приклади розповіли основні вимоги безпеки життєдіяльності у зимовий період. Малечі наголосили про небезпеку пустощів з вогнем та на вкритих кригою водоймах.
Окремо фахівці зупинились на порядку дій під час виникнення пожеж та інших надзвичайних подій. Зокрема, при виявленні вибухонебезпечних предметів – боєприпасів, що залишились з часів минулих війн.
Також діти дізналися про особливості роботи підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які пожежі доводиться приборкувати рятувальникам та з яких небезпек визволяти людей.
«Користь від таких зустрічей дітей із професійними рятувальниками переоцінити важко», — стверджують педагоги. Оскільки серед усіх знань найважливіші саме ті, які допомагають підростаючому поколінню зберегти своє життя та здоров’я.

Управління ДСНС України у Сумській області

Поділитися в соціальних мережах: