Санкції за порушення правил ввезення авто на єврономерах набули чинності

Жорсткі санкції за порушення правил ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією, відстрочені раніше з 22 травня, набули чинності в четвер, повідомила Державна фіскальна служба (ДФС) на сайті.

“Нагадаємо, що за новими правилами в разі перевищення терміну доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення на 20-30 діб передбачено штраф розміром 85 тис. грн,” – уточнила ДФС.

Якщо термін перевищено більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомлектації транспортного засобу, згідно з правилами, розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн, або авто підлягатиме конфіскації.

Аналогічні санкції в разі перевищення термінів тимчасового ввезення автомобілів: за перевищення терміну на 20-30 діб передбачено штраф сумою 85 тис. грн, більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування авто – 170 тис. грн штрафу або конфіскація, пояснили в ДФС.

Проте, як повідомляє Мінфін з посиланням на слова заступника глави Офісу Президента Руслана Рябошапка – штрафи за “евробляхи” вступають в силу лише формально, тому що у поліції немає доступу до митних баз, тому вони не можуть знати, чи порушив автомобіль терміни в’їзду чи ні. Тобто зупиняти “евробляхи” поліція право має, а штрафувати де-факто не може.

Джерело: interfax.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: