Сайт Сумської обласної ради увійшов до ТОП-5

Сайт Сумської обласної ради посів IV місце у рейтингу, який проводив Інститут громадянського суспільства.

Оцінювання проводилося за 25-ма позиціями за 4-бальною шкалою. Офіційний веб-сайт Сумської обласної ради набрав 79 балів із 100 максимально можливих, і, якщо не брати до уваги сайт Київської міської ради, посів серед обласних рад 4 місце після Тернопільської, Рівненської та Миколаївської обласних рад. Середня оцінка сайтів обласних рад по Україні складає 65 балів.

Відповідні рейтинги були оприлюднені на робочій семінар-нараді «Механізми ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні», яка відбулася у Харкові. Проект виконує Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

За 14 показниками інформація на сайті Сумської обласної ради є не просто доступною, а повною і актуальною. По 9 показниках інформація є неповною або частково неактуальною.

Спеціалісти обласної ради працюватимуть над удосконаленням сайту, намагаючись, аби вся необхідна інформація, яка є корисною для населення, була доступною.

Джерело: sorada.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: