Селфі за тисячі гривень

24-річний житель Глухівського району в гонитві за ефектним селфі зруйнував чаші фонтану у районному центрі. Відновлення деталей місцевої визначної пам’ятки може коштувати йому чималих грошей.

До чергової частини Глухівського відділу поліції близько шостої ранку надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік пошкодив міський фонтан.
З’ясовуючи, хто і для чого міг це зробити, правоохоронці звернули увагу на камеру відеоспостереження на одному з магазинів. Переглянувши записи, вони встановили обставини події.

Напередодні вдень молодий чоловік приїхав в райцентр на святкування Дня міста. Вже о п’ятій годині ранку він вирішив в пам’ять про вдалий відпочинок зробити Селфі. Для більшої «унікальності» знімка спробував залізти на верхівку фонтанної споруди, але та не витримала і зламалася.

Мокрий і збентежений молодий чоловік, переконавшись, що поблизу немає людей, швидко втік. Тепер фотолюбитель шкодує про свій вчинок і готовий відшкодувати завдані збитки. Сума збитку встановлюється. Якщо врахувати, що вся конструкція фонтану коштувала 39,6 тис. грн., то відновлення її основних елементів обійдеться йому в кругленьку суму.


17788
Джерело: Ваш Шанс

 

Поділитися в соціальних мережах: