Сергій Чередніченко – “оскароносний” тренер з Сум

Сумчанин отримав «Оскар». І, якщо ви думаєте, що він підкорив серця і думки американських кінокритиків – то ні, чоловік отримав нагороду у сфері спорту. “Спортивним Оскаром” називають міжнарону премію “Золотий мангуст”. Її отримав Сергій Чередніченко, Заслужений тренер України та викладач педуніверситету імені А. С. Макаренка.

Сергій Чередніченко займається тренерством з 2004 року. А нині навчає студентів та всіх охочих панкратіону та греплінгу. За роки тренерства сумчанин виховав  4-ох Заслужених майстрів спорту України, 12-ох майстрів спорту міжнародного класу і плеяду майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту.

Вклад тренера у розвиток спорту не залишився непоміченим. Цього року він отримав міжнародну премію «Золотий мангуст». Вручали нагороду в Одеському оперному театрі двадцятьом кращим серед кращих з усього світу. Сергій – єдиний представник від Сумщини.

 «Дуже гордий був, вийшовши на сцену разом з олімпійськими чемпіонами, разом з такими поважними людьми. Поруч знаходячись з такими людьми я, ну скажімо так, це 1 трамплін для мене був для майбутніх звершень», – говорить Сергій Чередніченко, Заслужений тренер України, доцент кафедри ТМФК СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Зауважимо, премію «Золотий мангуст» вручають вже 11 років поспіль, 8 з яких – на міжнародному рівні. Лауреати нагороди – спортсмени, які досягли значних результатів, а їхні імена відомі далеко за межами країни.

Поділитися в соціальних мережах: