Сесія Сумської облради закінчилася сутичкою

Словесна перепалка зав’язалася між «Східним корпусом» та протестувальниками, які вимагають ліквідації регіонального ландшафтного парку «Сеймський».

Із трибуни лідер громадської організації «Східний корпус» Денис Сокур різко розкритикував вимоги мітингувальників. Він назвав їх лідерів «фріками» та «клоунами», та заявив, що їх єдина мета – відволікти увагу від проблем регіону.

«Вас підбурюють два «фріки», які розпалюють ситуацію навколо цього питання і цим самим відволікають вас від проблем у своїх регіонах. Чому прийняте рішення завалити роботу парку? Я вважаю, що воно прийняте двома «слугами народу».  Один із них – Віктор Ладуха, якому я уже днями сказав, що до нього прийду і ми поговоримо. І другий персонаж – це мер Конотопу, якого всі знають», — сказав Денис Сокур.

8

«Ми хочемо зрозуміти кожного.  Почути людей, а не Семеніхіна і Ладуху, які кричать завжди – маючи привід і не маючи його. Давайте будувати на роки, а не вестися на цирк окремих клоунів», — підкреслив наостанок лідер «Східного корпусу».

Після його промови у секторі для гостей Будинку рад зав’язалися сутички, які вщухли під звуки Державного гімну.

Поділитися в соціальних мережах: