Ще одну дорогу відремонтували на Тростянеччині

Відтоді, як села Кам’янка та Кам’янецьке приєдналися до Тростянецької громади, міський голова Юрій Бова почав звертатися листами й особисто до Сумської ОДА з приводу виділення коштів на ремонт дороги між цими селами. Той факт, що  розбитою дорогою щодня везуть дітей з села Кам’янецьке до школи в село Кам’янку, викликав неабияке занепокоєння.

І наполегливість міського голови не була марною: з обласного бюджету виділено кошти в сумі 6 мільйонів гривень на поточний середній ремонт дороги (двошарове асфальтування) між селами Кам’янка та Кам’янецьке. Про це повідомляється на сторінці Тростянецької міської ради у Facebook.

ДП “Дороги Сумщини”провело тендерні процедури, і переможцем тендеру на виконання робіт стало приватне підприємство «Харківспецбудмеханізація-7». Підприємство має сучасну спецтехніку й виконує якісний ремонт.

Наразі дорожні роботи вийшли на фінішну пряму. Буде відремонтовано дорожнє полотно протяжністю 800 метрів, ширина проїжджої частини – 6 метрів. По хорошій дорозі тепер буде курсувати комунальний автобус за маршрутом Кам’янецьке – Кам’янка – Тростянець.

Поділитися в соціальних мережах: