Що думає про майбутнє Вадим Акпєров

Після того, як Президент України звільнив з посади голову Сумської ОДА Миколу Клочка, він в той же день призначив тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації. Ним став перший заступник Вадим Акпєров. Ми вирішили поцікавитися, що він планує робити на новій посаді.

Посадовець розповідає, що нова посада – тимчасова. Але якщо доведеться залишити свій пост в ОДА, то у велику політику не піде, адже хоче працювати на благо Сумщини. Якщо не в облдержадміністрації, то в місцевому самоврядуванні.

«Це тимчасово, наскільки, –  я не знаю. Сказати, що це нове, можливо, неправильно, тому що я працював на посаді першого заступника. Взагалі політичні гасла і велика політика – це для наших великих вождів у Києві. А ми тут,  на місцях, і нам потрібно займатися господарською діяльністю. І я – людина, яку найняла держава, яку найняв народ Сумщини для того, щоб ми ефективно займались управлінням і використанням тих податків, які сплачуються сьогодні населенням, то і далі буду виконувати цю функцію. Буду й надалі буду працювати на благо народу Сумщини», – розповів Вадим Акпєров, т. в. о. голови Сумської ОДА.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: