Що робити сумчанам, щоб не втратити субсидію?

До квітня необхідно скоригувати платежі за газ, щоб не позбутися субсидії.
Відсутність січневих квитанцій за газ не вплине на отримання субсидій. Про це говорили на нараді начальника управління ЖКХЕ і ПЕК облдержадміністрації Сергія Лугового з керівництвом ТОВ «Сумигаз Збут».
Керівництво «Сумигаз Збут» пояснило ситуацію неотримання платіжок абонентами системним збоєм у роботі програми обліку та запевнило, що «Сумигаз Збут» не надасть подання про припинення раніше призначеної субсидії відповідно до п.20 відповідного Положення, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.1. 1995 у березні 2018 громадянам, які отримували субсидії в січні 2018 року.
Однак наприкінці квітня «Сумигаз Збут» надасть відповідне подання про субсідіантів-боржників, які отримували субсидії в січні-лютому 2018 року.
З будь-яких питань, що стосуються нарахувань за спожиті послуги та правильності їх оплати, можна звернутися до Центру обслуговування у прийомні дні (м.Суми, вул. О. Береста, 21). Також споживачі можуть зареєструватися в особистому кабінеті і самостійно роздрукувати квитанцію або залишити повідомлення на сайті, в якому обов’язково потрібно вказати свою поштову адресу.
«Гаряча» лінія контакт-центру ТОВ «Сумигаз Збут»: 0542 76-73-04 з 8.00 до 20.00,

голосове меню IVR – цілодобово,

електронна поштова скринька: contact@smgaszbut.104.ua.
Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00, обідня перерва – з 12.00 до 13.00.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: