Що робити з сумськими безхатченками на вокзалі?

Здається, що ця проблема таки має шанси на вирішення. Онлайн-петиція «Прибрати з залізничного вокзалу безпритульних та безхатченків», зареєстрована Володимиром Шевченком, набрала необхідну кількість голосів, і тому влада була вимушена дати на неї відповідь.

Зокрема, у петиції йшлося про таке: «Пропоную Сумській міській раді та сумському виконкому посприяти вирішенню проблеми з безхатченками на залізничному вокзалі, бо ситуація з ними особливо ввечері та вночі – повний мрак. Біля кас п’ють, їдять. Мий не мий, запах стоїть, що не зайти. Зала на вокзалі одна, всі в купі стоять. Сісти ніде, бо скрізь безхатченки сидять. Безхатченки ведуть себе надмінно, лаються у бік людей, що очікують на свій поїзд. Своїми діями безпритульні порушують громадський спокій на залізничному вокзалі. Це ще й інфекцій купа. Поліцію викликають постійно, але це нічого не дає. Прошу сумську владу приділити цьому питанню окрему увагу».

Відповідь на електронну петицію:

«На виконання пункту 4.5 Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.10.2017 № 2692-МР повідомляємо, що Ваша електронна петиція щодо безпритульних та безхатченків на залізничному вокзалі м. Суми, (розміщена на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (http://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1510)) 31.01.2019 набрала необхідну кількість підписів, у зв’язку з чим підготовлено проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради, який буде розглянутий на найближчому засіданні 12.02.2019. Про результати розгляду Вам повідомлять».

Поділитися в соціальних мережах: