Що відомо про нового керівника Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва

Владислав Бухарєв, в минулому перший заступник Голови СБУ, генерал-лейтенант, на момент призначення народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, очолив Службу зовнішньої розвідки України. Відповідний Указ №391/2019 підписав 11 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський. Безпартійний. Включений до списку санкцій Росії.
Відомо, що Владислав Бухарєв народився 14 березня 1969 року у Лебедині. У 1992 році закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку (кваліфікація – інженер-зв’язківець).
З серпня 1987 по червень 1992 року проходив службу у Збройних Силах. З червня 1992 по грудень 2007 – служба в органах Служби безпеки України на оперативних і керівних посадах.
У грудні 2007 року призначений першим заступником Голови Державної податкової адміністрації України – начальником податкової міліції. Звільнився в березні 2010 року після приходу до влади Віктора Януковича.
Після звільнення кілька років поспіль був помічником народного депутата України Андрія Кожем’якіна, в минулому заступника Голови СБУ – начальника головного управління по боротьбі з корупцією.
1 березня 2014 року в.о. президента України Олександр Турчинов призначив Владислава Бухарева першим заступником глави СБУ – начальником головного управління по боротьбі з корупцією.
У листопаді 2014 Владислав Бухарєв переміг на виборах по мажоритарці в Сумській області і став народним депутатом Верховної Ради України. Увійшов до складу фракції «Батьківщина».
Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Голова підкомітету з питань боротьби з організованою злочинністю Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

25 грудня 2018 Владислав Бухарєв включений до списку санкцій Росії.

Владислав Бухарєв одружений, з майбутньою дружиною навчався в одному класі, два останні роки навіть сиділи за однією партою.

Курсант військового училища Влад Бухарев одружився одним з перших. На другому курсі у них з Оленою вже народився первісток, Альоша. Пізніше народилася дочка.
За період служби удостоєний багатьох державних і відомчих нагород:
– Орден “За заслуги” II і III ступенів
– Почесна грамота Верховної Ради України
– Почесна грамота Кабінету Міністрів України.
– Почесний знак Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Верховної Ради України “Честь, Мужність, Закон”.
– Нагрудний знак “Почесна зірка Служби безпеки України”.
– Почесний знак Служби безпеки України.
– Медаль ФСБ Росії “За бойову співдружність”.

З приводу цієї медалі Владислав Бухарєв ще в 2014 році дав коментар – його нагородили у 2004 році за участь в міжнародній операції по запобіганню переправлення великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи.

В операції брали участь представники спецслужб і правоохоронних органів багатьох країн: США, Росії, Європи, Нікарагуа. В результаті операції було ліквідовано ряд наркокомбінатів, розкриті раніше невідомі засоби доставки і приховування наркотиків, заарештовано членів і лідера наркоугруповання, з обігу вилучено сотні кілограмів кокаїну.
– Відзнака СБ України – нагрудний знак “Хрест Доблесті” I і II ступенів.
– Відзнака СБ України – нагрудний знак “За боротьбу з корупцією та організованою злочинністю”.
Має й інші відомчі відзнаки Служби безпеки України та державних органів влади.
Владислав Бухарєв давно товаришує з нинішнім Президентом України Володимиром Зеленським. Протягом п’яти років Студія «Квартал 95» щорічно давала безкоштовні концерти в рідному місті Бухарева, Лебедині. Останній стався 19 серпня 2014 року, у день 360-річчя Лебедина. Концерт зібрав понад 4,5 тис. глядачів.

Колеги по службі відгукуються про нього як про доброго опера і керівника, здатного результативно організувати роботу. Відзначається, що Бухарев цінує своїх товаришів по службі і підлеглих, багато хто з них до цього дня трудяться з ним в якості помічників-консультантів.

 

Поділитися в соціальних мережах: