Що знакам зодіаку підготували зірки? Гороскоп на 15 жовтня

Гороскоп на сьогодні, 15 жовтня 2019 року, передбачає день, вдалий для залагодження робочих питань. Багатьом цього дня доведеться взяти на себе обов’язки, з якими раніше не мали справи. 

Не варто надміру хвилюватися через почуте, особливо, якщо це плітки. Тим паче, що сьогодні варто більше уваги приділити рідним людям та тим, хто її потребує.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Будьте обачними на дорозі та при виконанні небезпечних робіт. Не завадить обережність і у спілкуванні, намагайтеся говорити лише про власні почуття та не звинувачувати інших. В іншому випадку може розгорітися суперечка, на яку витратите надто багато сил.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельців сьогодні може спіткати зустріч з людиною, яка додасть родзинку до вашого життя. При розмові будьте собою та демонструйте вдячність за те, що маєте. Якщо ж жалітиметеся на усе, то можете відштовхнути від себе потенційного друга чи кохану людину.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Родинні клопоти можуть звалитися на голову Близнюків. Глибоко подихайте та зі спокійною головою беріться за нові виклики. Ви впораєтеся з ними без особливих клопотів. Головне даремно не нервувати.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вам варто відволіктися від роботи чи думок про неї. Трішки охолоньте та дайте відпочити голові. Проте відпочити треба по-справжньому наповну, а не “однією думкою там, іншою в роботі”.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Лінивий настрій надто сильно не відганяйте. Можливо, саме він стане тією рушійною силою, яка допоможе вам придумати хороше рішення для залагодження наболілого питання.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Будьте щирими у розмовах з друзями та коханою людиною. Говоріть щонайменше про три чверті того, що відчуваєте. приховування власних емоцій може стати причиною непорозумінь, які вам ні до чого.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Додайте впевненості у свої дії, і перед вами відкриються нові двері. Сміливіше! Фортуна любить тих, хто не боїться ставити перед нею виклики.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто журитися через минуле чи побиватися за вчинками інших людей. Станьте самі на шлях тих змін, яких би ви хотіли від інших.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Стрільцям може кортіти хильнути зайвого з колегами по роботі чи друзями. Будьте обачні.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Козероги матимуть вдалий день, який, попри те, може видатися насиченим роботою. Можна сміливо працювати над важкими завданнями. Вони будуть у цей день до снаги.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Водолії сьогодні будуть у центрі уваги. Це дозволить вирішити наболілі проблеми та отримати відповіді на запитання, які давно вас турбували. Будьте сміливими, щирими та відвертими. Саме ці якості зможуть стати вашим справжнім козирем.

Риби (21 лютого – 20 березня)

На Риб подарунком може звалитися добрий заряд енергії, який допоможе впоратися навіть з дуже складними завданнями. То ж до роботи!

Джерело: 24tv.ua

Поділитися в соціальних мережах: