Школярам теж необхідні картки платника податків!

Завчасно потурбуватися про отримання картки платника податків для школярів, які реєструватимуться для участі в ЗНО, закликають мешканців нашого міста податківці.

Фахівці Державної податкової інспекції у м.Сумах звертають увагу, що реєстраційний номер облікової картки платника податків може знадобитися школярам при реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, при вступі до вищих навчальних закладів, для участі в різноманітних творчих конкурсах.

Більш того, зазначений реєстраційний номер необхідний для оформлення паспорта громадянина України. Для отримання реєстраційного номеру необхідно подати до органу фіскальної служби за місцем проживання заповнену в установленому порядку Облікову картку фізичної особи – платника податків (форма № 1ДР), яка одночасно являється і заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Слід зазначити, що Облікові картки за малолітніх осіб віком до 14 років подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) з пред’явленням документу, що посвідчує його особу, та свідоцтвом про народження дитини.

В інспекції повідомляють, що подати документи для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та потім отримати картку платника податків ви можете в Центрі обслуговування платників ДПІ за адресою: м. Суми, площа Покровська, 2.

За інформацією ДПІ у м. Суми, тільки з початку 2018 року у нашому місті видано 4500 карток платника податків.

Поділитися в соціальних мережах: