Шостка святкувала день партизанської слави

Шосткинщина не залишилися в стороні від святкування цієї знаменної дати. До урочистих заходів приєдналися і депутати «Опозиційного блоку».

Біля меморіального комплексу в селі Островушки зібрались представники ветеранських організацій, керівництво Шостки, у тому числі й депутати міської та обласної рад від Опозиційного блоку. Саме тут, під плитами меморіального комплексу, серед інших знаходяться могили розстріляних партизан і підпільників, які у суворий воєнний час боролися з фашистами.

«День партизанської слави знаменний для Шосткинської землі. Багато наших земляків віддали все здоров’я та найдорожче, що – своє життя, заради мирного майбутнього. Тож маємо завжди пам’ятати їх подвиг», — зазначив депутат обласної ради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко.

На його переконання, влада на центральному рівні має більш шанобливо ставитися до подвигу ветеранів і робити все можливе, щоб учасники бойових дій, партизани, трудівники тилу – усі, хто ще залишився з нами, мав гідні умови життя. Після традиційного покладання квітів присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляків. Також відбулося перезахоронення останків п’яти бійців.

img_1683
img_1686

Поділитися в соціальних мережах: