Шосткинські пожежні отримали новий сучасний автомобіль

10 липня 2-й Державний пожежно-рятувальний загін управління ГСЧС України в Сумській області отримав новий пожежний автомобіль. Сучасне авто обладнане на базі КРАЗа.

«Це  знаменна подія для нашого загону, оскільки нової техніки ми вже не отримували протягом декількох десятків років. Останнє надходження — це автоцистерна 1992 року випуску. Службу на новому автомобілі буде нести перше відділення, в розпорядженні якого раніше були автоцистерни 1986 і 1977 років випуску», — сказав начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону Володимир Печений.

За інформацією керівника, новий автомобіль розрахований на одне пожежне відділення (6 чол.) і командира. Він істотно відрізняється за потужністю і комплектацією від наявних у розпорядженні загону автоцистерн: «Отримане авто розраховане на 4 тонни води, тоді як пожежні машини, що використовуються наразі, — максимум на 2,4 т, у нас стоять пожежні наноси продуктивністю 40 л в секунду, на новій машині — близько 60 л в секунду. Автомобіль укомплектований апаратами для захисту органів дихання та зору повністю на весь особовий склад всіх 4 відділень, аварійно-рятувальним обладнанням, електростанцією, освітлювальними приладами. Нова машина дозволить нам більш ефективно надавати допомогу при гасінні пожеж і ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій».

Помічник народного депутата України Ігоря Молотка Алена Шульга привітала шосткінських рятувальників з новим надходженням, зазначивши, що оновлення матеріально-технічної бази триватиме: «Оновлення технопарку загону — перший крок із запланованого у цьому напрямку. Про зміцнення матеріально-технічної бази говорилося під час зустрічі особового складу з вищим керівництвом ДСНС та народним депутатом України Ігорем Молотком три тіжні тому. Рятувальники малі змогу прямо поставити всі питання, які їх хвилюють, озвучити проблеми. Результат не забарився — відтепер наші вогнеборці ма ють потужне пожежне авто».

Планується, що вже з серпня, після того, як рятувальники пройдуть курс навчання по роботі на новому пожежному автомобілі, він буде задіяний в ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах: