Скандальне будівництво на Засумській можуть припинити

Сьогодні на сесії Сумської міськради депутат Ірина Губська повторно підняла питання резонансного будівництва триповерхового ТРЦ на території школи №12.

За її словами, будівництво об’єкту на території навчального закладу йде повним ходом. Депутат розчарована тим, що її ж запит, прийнятий минулого тижня, ігнорують.

«Жодної перевірки управлінням архітектурно-будівельного контролю проведено не було, що свідчить про ігнорування проблем мешканців міста та депутатських запитів. Відповідь на запит має бути надана протягом 10 днів. Її немає. Будівництво продовжується. Я так розумію, що землю продали, так як ці підприємці заявляють, що «вирішили» всі питання. Я прошу втрутитися і заборонити продаж землі в центрі міста», — звернулась до депутатів Ірина Губська.

Депутатський запит підтримали 24 голосами, а секретар міськради Андрій Баранов запропонував створити робочу групу за участю депутатів, щоб вивчити питання.

Пізніше, він повідомив про дзвінок від міського голови Олександра Лисенка, який зараз у відпустці. Мер доручив підготувати проект рішення виконкому про скасування містобудівних умов і обмежень по даному об’єкту.

Нагадаємо, місяць тому квітковий павільйон разом із тротуаром обнесли парканом, залишивши продавців квітів без даху над головою. Згодом реконструкція павільйону на вулиці Засумській 3/1 перетворилася на масштабне будівництво ТРЦ з захватом території школи №12.

 

 

Поділитися в соціальних мережах: