Сьогодні день народження святкує легенда світового спорту Володимир Голубничий

71

Сьогодні, 2 червня, святкує свій день народження почесний громадянин Сум, легенда світового спорту, дворазовий олімпійський чемпіон Володимир Степанович Голубничий.

Телеканал СТС, світова і українська легкоатлетична спільнота, а також увесь спортивний світ Сумщини вітає Володимира Степановича із поважною датою (81 рік) і бажає міцного здоров’я, затишку у родині і довголіття!

У Сумах з нагоди дня народження відомого спортсмена 17 червня на проспекті Шевченка відбудуться Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20км серед дорослих та молоді, а також Відкритий чемпіонат м. Суми зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та ветеранів.

Довідка: Володимир Степанович Голубничий — радянський легкоатлет, дворазовий олімпійський чемпіон у спортивній ходьбі, чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон СРСР, двічі рекордсмен світу в ходьбі на 20 кілометрів (1956 і 1959 роки). Учасник 5 Олімпіад, більше 20 років життя присвятив великому спорту, перший світовий рекорд встановив у 19 років, в останній для себе Олімпіаді брав участь в віці 40 років.

Поділитися в соціальних мережах: