Сьогодні сумчани святкують День вишиванки

19

День вишиванки в Україні у 2017 році припадає на 18 травня.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні.

У Сумах до Дня Вишиванки на автостоянці біля ТРЦ «Мануфактура» відбудеться фестиваль молодіжної творчості «Зігріє душу вишиванка».

Він розпочнеться о 16:00. У ньому візьмуть участь студентські сумських вишів і коледжів, які представлятимуть номери у номінаціях: вокал, хореографія, гра на музичних інструментах, СТЕМ, пантоміма, оригінальний жанр. У рамках фестивалю заплановано проведення танцювального флешмобу. Дрес-код – вишиванка.

Нагадуємо вам, що СТС проводить фотоконкурс з нагоди свята.

Надсилайте свої найкращі фото у вишиванці на нашу електронну адресу: sts-tv@ukr.net. В листі обов’язково вкажіть ім’я, прізвище та ваше місто.

Найкращі фото ми опублікуємо на нашому сайті sts.sumy.ua.

Довідка: Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Спочатку їх одягли кілька десятків студентів і кілька викладачів факультету. І вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, у ньому почала брати участь українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Поділитися в соціальних мережах: