Сьогодні свято у працівників телебачення, радіо та зв’язку

Професійне свято відзначають сьогодні, 16 листопада, представники однієї з найдавніших та найнеобхідніших суспільству професій.

Немає зараз, напевне, жодної людини в Україні, здатної обходитися без інформації з телеекранів, радіо та інтернет-ЗМІ.

Нас, працівників масмедіа, частенько лають, але, коли щось трапляється, то до журналістів звертаються з проханням про допомогу, як і до лікарів чи поліцейських.

І ми дуже радіємо, якщо вдається допомогти – зібрати кошти на лікування, “простимулювати” чиновників, не надто активних у вирішенні наболілих питань, привернути увагу суспільства як до проблем, так і до здобутків.

Ми розповідаємо про події у нашому місті й області, про цікавих людей, про досягнення, про великі трагедії і великі радості – ми розповідаємо про ваше життя.

Нам було б дуже приємно, якби ви заходили на нашу сторінку у Facebook і ближче познайомилися з нами. Ми – це молодий дружний колектив телекомпанії СТС, ми дуже любимо свою роботу і маємо амбітну мету стати ще кращими.

Ми цінуємо кожного нашого глядача, читача, підписника. Ми раді, що ви – з нами!

У цей чудовий день ми із задоволенням приймаємо вітання й самі вітаємо всіх, чиє життя так чи інакше пов’язане зі сферою медіа.

Бажаємо колегам завжди мати яскраві ідеї для зйомок, щоб ніколи не замерзала камера і  були заряджені батарейки для мікрофона, щоб стендапи записувалися з першої спроби (ну, добре, з другої 😉 ), щоб ваших сюжетів і публікацій з нетерпінням чекали, і щоб хороших новин було набагато більше, аніж поганих!

Поділитися в соціальних мережах: