Сперечалися й досперечалися: в Сумах виділили 2 мільйони гривень на придбання інсуліну

Сьогодні на сесії Сумської ради гостро обговорювали проблему виділення коштів на придбання інсуліну для хворих на діабет. Хоч кошти все ж передбачили, така «втрата фінансів» міського бюджету не надто сподобалася секретарю міськради Андрію Баранову. Він впевнений, що уряд має 100% покривати витрати на інсулін, а не частину (інше має дофінансувати міська рада). 

«Якщо є видатки із державного бюджету, профінансуйте будь ласка у 100%. Чому повинен міський бюджет витрачати кошти на те, де там починаєте перегруповувати фінанси на Оборонпром, і ще інше що знімаєте, а потім тирять потихеньку все це», – наголошує Андрій Баранов.

Депутати вирішили допомогти керівництву міста знайти кошти на життєво необхідний інсулін. І тонко натякнули секретарю міськради на чому можна було б зекономити. На їх думку здоров’я населення важливіше.

«Не треба ставити камери в такій кількості навколо своїх чиновницьких кабінетів. Не треба робити євродвори за такою ціною, не треба робити Романтику, Авангард… А треба знайти кошти на дітей, які вмирають, а ви щось вичікуєте. Розподіліть нормально бюджет і дайте людям і дітям жити – і все», – говорить Володимир Чепік, депутат СМР.

Сперечалися й досперечалися: 2 мільйони гривень з міського бюджету все ж виділили на закупівлю інсуліну на 2019 рік. Це підтримали усі 27 присутніх депутатів.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: