Справа про резонансну ДТП на Роменській на контролі у прокуратурі

Упродовж січня 2018 року на Сумщині суттєво зросла кількість дорожньо-транспортних пригод, пов’язаних із порушенням правил безпеки руху або експлуатації транспорту.

Органи прокуратури занепокоєні такою тенденцією, відтак до ГУ НП в Сумській області, як до органу виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, направлено лист з вимогою суттєвої активізації діяльності із протидії та запобігання правопорушенням указаної категорії.

Окрім того, в листі зазначено, що за відсутності належного контролю з боку керівника відділення розслідування злочинів у сфері транспорту СВ Сумського відділу поліції ГУ НП в Сумській області слідчими допускається низка порушень вимог законодавства під час досудового розслідування вказаних злочинів.

Зокрема Сумським відділом поліції ГУ НП в Сумській області розслідувалось кримінальне провадження від 09.02.2018 за фактом порушення заступником начальника колонії з виробництва правил безпеки дорожнього руху, що спричинило ДТП, внаслідок якої отримала тяжкі тілесні ушкодження неповнолітня дівчина. Водія затримано в порядку ст. 208 КПК України, після чого його мали б доставити в ізолятор тимчасового тримання. Натомість зі скаргами на стан здоров’я затриманого госпіталізовано до лікарні, де він і перебував до ранку. При цьому співробітників Сумської місцевої прокуратури та прокуратури області слідчий вводив у оману щодо місця перебування водія.

Неналежне розслідування в указаному кримінальному провадженні призвело до соціальної напруги. У зв’язку з неефективністю слідства постановою прокурора області від 10.02.2018 подальше досудове розслідування доручено слідчому управлінню ГУ НП в Сумській області.

За наведеними в листі фактами прокуратура наполягає на проведенні службової перевірки та притягненні винних осіб до передбаченої законом відповідальності, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах: