Стала відома вартість оренди КППВ

Міський голова Сум Олександр Лисенко на засіданні тимчасової контрольної комісії з питань теплозабезпечення міста озвучив вартість оренди цілісного майнового комплексу Котельні Північного промвузла.

За його словами, така пропозиція надійшла не міській раді, а ТОВ «Сумитеплоенерго». Це забезпечення опаленням приміщень АТ «Сумське НВО». За оцінкою, це приблизно 60 млн. грн. на рік.

Цю цифру підтвердив і директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін. Він повідомив, що поки не готовий дати відповідь про оренду, так як виникає безліч питань. По-перше, майно знаходиться в заставі у банку «ПУМБ», по-друге, КППВ не готова до опалювального сезону і невідомо скільки коштів потрібно вкласти в підготовку, по-третє, борг за газ в 174 млн. грн. перед НАК «Нафтогаз» – на кого він ляже.

Крім того, була озвучена вартість оренди майнового комплексу, який орендує «Сумитеплоенерго» в міста. Це всього 11 млн грн.

Крім того, виникло питання з Підприємством теплових мереж, яке знаходиться в стані санації, яке заявило свої права на теплові мережі, що належать місту.

Джерело: dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: