Стали відомі імена кращих вчителів року

Днями в Сумській обласній філармонії відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів II обласного туру конкурсу «Учитель року — 2018».

З теплими і щирими побажаннями подальшого творчого розвитку, натхнення і успіхів переможців і всіх учасників конкурсу привітала заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Вона відзначила грамотами фіналістів II обласного туру конкурсу «Учитель року — 2018» в номінації «Українська мова та література».

«Я вважаю, що в цьому конкурсі немає тих, хто програв. Всі учасники проявили ініціативу, відкрили свої серця для нового, — зазначила заступник голови. — Усі конкурсанти однаково талановиті і повністю віддані своїй роботі. Впевнена, що наші педагоги покажуть кращі результати у першому турі Всеукраїнського конкурсу і ще раз доведуть, що Сумщина є центром найсильніших педагогів країни».

За результатами конкурсу визначено переможців:

у номінації «Українська мова та література» — учитель Роменської ЗОШ I-III ступенів № 11 Світлана Кайнар;

у номінації «Німецька мова» — учитель Роменської ЗОШ I-III ступенів № 1 Інна Лазоренко;

у номінації «Фізика» — вчитель Шосткинського ЗОШ I-III ступенів № 4 Світлана Андрєєва;

у номінації «Фізична культура» — вчитель Конотопської ЗОШ I-III ступенів № 7 ім. Григорія Гуляницького Олена Панченко.

Переможці, лауреати та учасники конкурсу отримали заслужені дипломи та грошові винагороди від Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Святкову атмосферу на заході допомогли створити кращі вокалісти, дуети та інструментальні колективи Сумської обласної філармонії.

За матеріалами сайту sorada.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: