Стареньким мешканцям Сумщини допомагає поліція

Несприятливі погодні умови фактично паралізували життя самотніх літніх людей, особливо у віддалених населених пунктах. Тож такими пенсіонерами опікуються дільничні інспектори поліції, котрі допомагають їм у скрутному становищі. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Сумської області.

На Сумщині дільничні знаходять час та можливість відвідати  тих пенсіонерів,  хто проживає самотою. Адже знають: літнім людям в силу їх віку та фізичного стану важко справлятися з наслідками негоди. Розчистити у дворі сніг, нарубати дров, принести води, продуктів, впевнитися у безпеці людини, та й просто запитати про здоров‘я і життя, – полісмени не шкодують  на це ні часу, ні власних сил.

А тому звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням підтримати у складних  життєвих умовах  самотніх стареньких сусідів.

Не будьте байдужими! Приділіть  кілька хвилин свого часу, аби провідати їх і дізнатися, чи не потрібна їм допомога. І якщо ваших зусиль буде замало, якщо літня людина перебуває у критичній ситуації чи стала жертвою зловмисників  – наберіть «102» та повідомте про це до поліції.

Q01 Q02 Q03 Q05 Q06

Поділитися в соціальних мережах: