Стартував чемпіонат Шостки з хокею

15966111_363720187340806_526574263392781873_n

Матчем між командами «Червоні машини» та «Імпульс» стартував Чемпіонат міста Шостка 2017.

Матч проходив 10 січня на майданчику стадіону «Свема». Гра була швидкою і цікавою. Небезпечні атаки і відмінні моменти були у обох команд. Але удача була на боці діючих чемпіонів. Дмитро Долгоруков в першому періоді відкрив рахунок, в другому періоді Олександр Сурай подвоїв відрив, а Валентин Козіло збільшив відрив до 3-0. До речі Валентин повністю закрив найнебезпечнішого гравця «Імпульсу» Артема Пищика. Зіграв з ним жорстко, але в межах правил, і позбавив Артема маневру. А в третьому періоді той же Валентин Козіло забиває четверту шайбу. 4-0 — перемогу здобули «Червоні машини».

У воротах «Червоних машин» в іграх чемпіонатах міста дебютував ветеран хокею Олександр Горлачёв. І відіграв на відмінно. За рахунку 1-0 на користь «Машин» зробив кілька прекрасних сейвів, що додало впевненості команді і багато в чому вирішило результат зустрічі.

Джерело: sportclub.sumy.ua