Студентам пропонують грант на навчання у розмірі 20 тисяч гривень

Студентів Сумщини запрошують до участі у конкурсі EducationUA 2019-2010. Це соціальна програма, яка пропонує студентам на конкурсній основі отримати матеріальну винагороду, показавши свої академічні успіхи.

Останнім часом в Україні все більше популярності набирають програми, націлені на матеріальну підтримку розумних студентів. Подібні напрямки фінансуються незалежними організаціями. Такого типу програми вважаються дуже поширеними на території країн ЄС та США.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, студенти повинні відповідати таким вимогам: мати громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися у школі в 11 класі.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

  • 1. Студент пише аналітичну статтю, потім надсилає її на контактний E-mail.
  • 2. Потрібно заповнити заявку до 08.03.2020.
  • 3. Члени журі з 09.03 по 11.03.2020 р. проводять аналіз і оцінку робіт усіх кандидатів.
  • 4. У процесі аналізу та обговорень буде обрано 3 найкращі роботи.
  • 5. Авторам потрібно буде презентувати та захистити статті перед журі 15.03.2020 в Києві.
  • 6. Тільки після захисту визначають 3 переможців.

Подати заявку можна, перейшовши за посиланням.

ВИМОГИ ДО РОБІТ

Кожен з учасників повинен написати унікальну статтю аналітичного типу, дотримуючись установленого об’єму в 2-3 тис. слів, на запропоновану тему: «СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ: ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?». Кожна з робіт буде перевірена на антиплагіат. Тому потрібно буде докласти зусилля і час для аналізу та знайомства с різними джерелами. Робота здається у файлі Word чи Google Docs.

ЗДАЧА СТАТТІ

  • 1. Роботи відправляються організаторам на e-mail smmdriver.educationua@ukr.net до 08.03.2020 року.
  • 2. У листі вказується П.І.Б. автора, контактні дані.
  • 3. Стаття в файлі Word чи Google Docs.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

Переможець отримує 20 000 грн, які далі будуть спрямовані на оплату наступного навчального 2020-2021 року переможця в українському ВНЗ чи оплату спеціалізованих курсів та програм, в тій ситуації коли переможець – студент на бюджетній формі навчання. Призовий фонд готівкою не видається. Додаткові умови та вимоги для грантодавця не прописані. Після завершення навчання студент може обрати місце для роботи, яке вважає за потрібним.

 

Поділитися в соціальних мережах: