Студія “Квартал 95” заявляє, що в їхніх виступах немає жодної передвиборної агітації

Студія “Квартал 95” заявляє, що в їхній творчій діяльності та гастрольних виступах відсутні будь-які елементи передвиборчої агітації, зокрема за її художнього керівника, кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

“Базовим принципом колективу студії “Квартал 95” є відсутність будь-якої агітації в творчій діяльності взагалі, зокрема в гастрольних виступах “Квартал 95″. Отже, поточний гастрольний тур, як і всі попередні тури, агітації не містить”, – заявили в творчому об’єднанні у відповідь на запит агентства “Інтерфакс-Україна”.

Так у “Кварталі 95” прокоментували повідомлення громадянської мережі “Опора”, що 9 лютого в Ужгороді студія дала додатковий безкоштовний концерт, вхід на який був лише на запрошення, і в цьому можуть проглядатися ознаки порушення правил ведення виборчої кампанії з боку кандидата В.Зеленського.

У “Кварталі 95” зазначили, що їхній гастрольний тур було заплановано ще восени 2018 року в рамках гастрольного графіка артистів студії.

“Крім того, це не сольний виступ В.Зеленського, а концертна програма “Вечірній квартал”, в якій беруть участь усі актори компанії, зокрема В.Зеленський.

У студії також зазначили, що “творчу діяльність дозволено законами України навіть Першим особам держави”.

“Заклики голосувати за або не голосувати за Володимира Зеленського або інших кандидатів під час концертів “Кварталу 95″ не здійснюються. Вважаємо, що всі обвинувачення в незаконній агітації мають на меті спробу організувати черговий хайп у ЗМІ навколо одного з лідерів президентської гонки”, – наголосили в “Кварталі 95”.

Джерело: interfax.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: