Субсидії нараховуватимуть по-новому

Незабаром на українців, що отримують субсидії,  очікують зміни: Міністерство фінансів вже розробило новий механізм виплати субсидій, відповідно до якого «знижки» на утримання будинку, прибудинкової території та вивезення сміття люди отримуватимуть «на руки». Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Мінфін завершив процес підготовки системних змін до постанови КМУ від 04.03.2002 № 256, якими пропонується розрахунки за квартирну плату (утримання будинків і прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот здійснювати безпосередньо на рахунки споживачів, які самостійно зможуть розраховуватися за комунальні послуги», — говориться у заяві Міністерства.

Наразі розглядається кілька варіантів монетизації. Перший — давати «цільові гроші», які можна буде витратити тільки на комуналку. Другий — дати субсідіантам свободу і розраховувати, що вони використають гроші на комунальні послуги, а не просто проїдять.

У разі прийняття постанови кошти на оплату житлокомпослуг будуть перераховуватися на особистий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення поштового зв’язку «Укрпошти» з 1 квітня 2018 року.

Поділитися в соціальних мережах: