Субсидії пенсіонерам і тим, хто отримує «мінімалку», уріжуть?

У квітні всім українцям перерахують субсидії. Дохід при розрахунку розміру знижки будуть враховувати за минулі півроку, що призведе до скорочення розмірів субсидій для пенсіонерів, а також громадянам, які отримують мінімальні зарплати.

Про це повідомляє Realist.

При перерахунку субсидій будуть враховувати розмір доходу сім’ї з жовтня 2017 по квітень 2018 року. Згідно з постановою Кабміну, враховують дохід за два квартали, що передують місяцю призначення знижки. Таким чином, значно скоротиться розмір субсидій для пенсіонерів, а також українців, які отримують мінімальні зарплати.

Для прикладу: сім’я з двох пенсіонерів до осучаснення пенсій мала сукупний дохід у 3 тис. грн і платила за комуналку з субсидією не більше 415 грн. У середньому пенсії українцям підняли на 400-500 грн. Так, сукупний дохід цієї ж сім’ї в цьому році може скласти вже 4 тис. грн, і за комуналку в такому випадку доведеться платити вже 705 грн. Також «уріжуть» знижки українцям з мінімальними зарплатами і всім, у кого виріс дохід порівняно з початком 2017 року.

«Новий підвищений розмір пенсій не впливає на розмір субсидій опалювального сезону 2017-2018 року. Це буде враховуватись лише з травня 2018 року», — заявив міністр соцполітики Андрій Рева під час засідання Верховної Ради.

Джерело: hvylya.net

Поділитися в соціальних мережах: