Сучасний офіс «Open Space» відкрили у Тростянці

Офіс «Open Space» – це відкритий простір з надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану. Тут можна буде отримати свідоцтва чи повторні свідоцтва про народження, про шлюб чи його розірвання, свідоцтво про зміну імені, витяги з державного реєстру актів цивільного стану. Загалом надаватимуть 12 видів послуг. Тобто тростянчанам за відповідними послугали треба буде йти не у приміщення РАГСу, а до нового офісу за адресою: Тростянець, вул. Миру, 6.

На відкриття офісу до Тростянця завітала Ірина Свистун, начальник головного територіального управління юстиції у Сумській області. Вона відзначила, що Тростянець завжди активно підтримує всі ініціативи Міністерства юстиції. Другими в області у Тростянці започаткували послугу «шлюб за добу», і ось знову в Тростянці – в другому місті в області після Сум, відкривається офіс «Open Space»!

“Тісна взаємодія органів державної влади і органу місцевого самоврядування у сфері надання адмінстративних послуг для населення є показником успішного розвитку Тростянецької громади”, – говорить Ірина Свистун.

Привітав тростянчан з визначною подією міський голова Юрій Бова. Він першим скористався послугами нового офісу: отримав консультацію на рецепції, взяв талон, отримав у фахівця послугу щодо видачі повторного свідоцтва про народження (оскільки старе свідоцтво втратило належний зовнішній вигляд). Вся процедура зайняла кілька хвилин.

 

Поділитися в соціальних мережах: