Суд заарештував майно сумського судді, якого підозрюють в отриманні хабаря

Суд заарештував три земельні ділянки, житловий будинок і автомобіль Nissan X-Trail, які належать судді Зарічного районного суду Сум Миколі Шершаку. Нагадаємо, його підозрюють в отримані хабара в сумі 2000 доларів, за непритягнення громадянина до адмінвідповідальності.

Такі рішення 14 листопада ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, до Зарічного райсуду Сум надійшов адміністративний протокол про притягнення до відповідальності Віталія Шутька за керування автомобілем у нетверезому стані. Після чого, суддя Шершак нібито попросив у Шатька гроші за непритягнення його до адмінвідповідальності.

6 листопада, за даними слідства, ці гроші суддя отримав. 1700 доларів детективи знайшли в будинку судді Шершака, а ще 300 доларів під час його особистого огляду. З метою забезпечення можливої спецконфіскації майна підозрюваного судді Шершака детектив і прокурор просили суд накласти арешт на його майно, зокрема: 4 земельні ділянки, житловий будинок і автомобіль Nissan X-Trail. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив частково, заарештувавши 3 земельні ділянки, авто і будинок.

Також детектив і прокурор просили накласти арешт на речові докази, а саме скляну банку з-під зеленого горошку і систему відеофіксації прибудинкової території судді Шершака. Суддя це клопотання також задовольнив.

Поділитися в соціальних мережах: