Суд заарештував майно екс-голови госпсуду Сумщини, якого підозрюють у хабарництві

49

Гроші та автомобіль колишнього голови Господарського суду Сумської області Олександра Коваленко заарештовані.

Таке рішення ухвалив один із районних судів міста Києва за клопотанням детективів Національного антикорупційного бюро та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це повідомляє Слово і Діло.

Детектив просив заарештувати автомобіль BMW Х5 2016 року випуску, митне оформлення якого Коваленко провів 2 жовтня 2017 року на митному посту «Центральний» Сумської митниці Державної фіскальної служби. Також слідство встановило, що екс-голова Госпсуду Сумської області має рахунки в ПриватБанку та Креді Агріколь Банку.

Згідно з даними з електронної декларації за 2016 рік, Коваленко в Креді Агріколь Банку зберігав 55 тисяч доларів готівкою. У ПриватБанку рахунків у нього не було.

На рахунки Коваленка в Креді Агріколь Банку та ПриватБанку, а також автомобіль BMW X5 наклали арешт.

Нагадаємо, Олександра Коваленка підозрюють у хабарництві. Його затримали 1 листопада детективи НАБУ та працівники Служби безпеки України «на гарячому». За «вирішення» земельного питання суддя вимагав з місцевого бізнесмена понад 26 тисяч доларів. 6 листопада Олександр Коваленко звільнився з адміністративної посади голови суду. 14 листопада Вища рада правосуддя відсторонила суддю від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Поділитися в соціальних мережах: