Суд залишив в силі запобіжний захід підозрюваному в педофілії екс-депутату

11

Апеляційний суд залишив в силі запобіжний захід підозрюваному у розбещенні малолітніх екс-депутату Сумської облради.

Про це повідомили у прес-службі суду.

Зазначається, що до апеляційного суду надійшли одразу дві апеляційні скарги на ухвалу слідчого судді суду першої інстанції: одна від прокурора, інша – від сторони захисту. Прокуратура просила збільшити розмір застави. Клопотала про суму, яка перевищує верхню граничну межу, передбачену КПК України за злочини даної категорії.  В свою чергу захисники підозрюваного клопотали про скасування запобіжного заходу.

«Розглянувши в закритому засіданні матеріали справи, колегія суддів залишила без змін рішення слідчого судді Ковпаківського районного суду м. Суми, а апеляційні скарги сторін , відповідно, без задоволення», — повідомилм в Апеляційному суді.

Нагадаємо, 7 липня 42-річний підозрюваний, перебуваючи у дворі багатоповерхового будинку по вулиці Ковпака, пропонував малолітнім дітям підійти до його автомобіля, за що обіцяв 100 гривень. Тим, хто погоджувався підійти, чоловік демонстрував свій оголений статевий орган. Того ж дня збоченець повторив подібні дії з дітлахами по вулиці Романа Атаманюка. 20 вересня екс-депутата затримали на залізничному вокзалі в Маріуполі місцеві патрульні.

Місцева прокуратура погодила повідомлення про підозру колишньому депутату обласної ради (2006 р.) за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітніх).

За клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави. 25 вересня підозрюваного було звільнено з-під варти під заставу на суму 134 800 грн.

Поділитися в соціальних мережах: