Суддю господарського суду Сумської області відсторонили від здійснення правосуддя

 

22

Вища рада правосуддя відсторонила суддю Олександра Коваленка від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького задовольнилі частково. Суддю відсторонили тимчасово до 2 січня 2018-го року. Про це повідомила прес-служба ВРП.

Напередодні, він із заявою щодо тимчасового увільнення від виконання службових обв’язків на період розслідування.

21

Нагадаємо, екс-голову господарського суду Сумської області Олександра Коваленка підозрюють у хабарництві. Його затримали 1 листопада детективи НАБУ та працівники Служби безпеки України «на гарячому». За «вирішення» земельного питання суддя вимагав з місцевого бізнесмена понад 26 тисяч доларів. 2 листопада йому оголосили та вручили повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

6 листопада Олександр Коваленко звільнився з адміністративної посади голови суду. 7 листопада Вища рада правосуддя дала згоду на арешт судді. Наступного дня Солом’янський районний суд Києва відмовив у арешті Олександра Коваленка та призначив запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 мільйонів гривень.

Поділитися в соціальних мережах: