Сумчан без попередження позбавляють субсидій

Картинки по запросу фото субсидии
Вчора під час апаратної наради начальник департаменту соцзахисту Сумської міськради звернулися до керівників підприємств, які надають житлово-комунальні послуги, щоб вони проводили роз’яснювальну роботу зі споживачами щодо оплати за послуги ЖКГ, а також вчасно інформували про наявність заборгованості, а також внесення сімей в список неплатників , яким буде припинена субсидія.
«Оскільки саме той факт, що жителі Сум вчасно не проінформовані про заборгованість і про те, що їм буде припинено надання субсидії, викликає бурю обурення, а також звернення до судів», — інформує директор департаменту соцзахисту.

Незважаючи на те, що директори обслуговуючих організацій сказали, що ніяких проблем з субсидіями немає, у соцзахисті повідомили, що жоден з сумських ЖЕКів не повідомляє своїх споживачів про позбавлення субсидій, хоча про це не раз говорили і просили вказувати цю інформацію хоча б на зворотному боці квитанції. У підсумку сумчани, які втратили субсидію, йдуть скаржитися в департамент соцзахисту, звідки їх перенаправляють в ЖЕКи.

В результаті мер міста доручив єдиному розрахунковому центру вказувати інформацію про заборгованість і порадив постачальникам послуг проводити своєчасну роз’яснювальну роботу серед населення. 

Джерело:»сайт міста 0542«

Поділитися в соціальних мережах: