Сумчан запрошують разом святкувати Масляну

Наступна субота 17 лютого обіцяє стати цікавою для сумчан і гостей нашого міста: за сприяння сумської влади відбудеться  свято проводів зими у парку ім. Кожедуба, повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

Про те, де і як зможуть відзначити цьогорічну Масляну сумчани, на брифінгу розповіли заступник міського голови Віра Мотречко, заступник начальника відділу культури та туризму Людмила Пєхова та представник Інформаційного центру бійців АТО Геннадій Лісовенко.масляна1

З 10:00 працюватимуть торговельні майданчики та атракціони парку. А з 11:00 у рамках театралізованого свята «Масляна – розгорнися, з сумчанами повеселися!» відбуватиметься відтворення народних обрядів, веселі конкурси та розваги.

Як для малечі, так і для дорослих у програмі театралізоване дійство «Як у Сумах усім людом Весну визволяли», ігрова програма «Зігрій нас, сонечко весняне» та «Веселі старти», файєр-шоу, святкова концертна програма «Масляна усюди, веселіться, люди!», улюблений сумчанами конкурс «Млинцями пригощаємо – Масляну зустрічаємо», спортивний блок – конкурс «Сумські богатирі», а ще пісенно-танцювальний ігровий блок та інші розваги.

А на завершення свята відповідно до споконвічних українських традицій буде проведений давній обряд спалення Опудала.

У рамках святкування Сумської масляної ветеранські організації проводитимуть в парку ім. Кожедуба благодійну акцію, де продаватимуть виготовлені разом із помічниками вареники, а виручені за них кошти перерахують бійцям АТО.

«Ми запрошуємо усіх сумчан, усіх гостей міста завітати на «Сумську масляну»! Тож беріть із собою гарний настрій та всією родиною приходьте до парку ім. Кожедуба разом проводжати зиму та зустрічати весну», – закликала Віра Мотречко.

Поділитися в соціальних мережах: