Сумчанам пропонують безкоштовне “Соціальне таксі”

3

Міська влада розширила перелік категорій осіб, які можуть безоплатно скористатися послугами міської служби «Соціальне таксі».

Тепер послугою можуть скористатися особи, які самостійно не пересуваються або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації, а саме: дітей з ДЦП та з онкозахворюванням, осіб з інвалідністю І та ІІ групи, учасників війни та одиноких непрацездатних громадян.

Пільга надається зазначеним громадянам, якщо розмір їхньої пенсії за попередній місяць не перевищував 3-х прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб. У виняткових випадках з урахуванням життєвих обставин розмір пенсії може не враховуватись. Рішення про це приймає міський центр соціального обслуговування “Берегиня”.

Соціальне таксі позачергово підвозить сумчан до медичних установ в межах міста. Якщо такі заявки відсутні, допомагає дістатися до органів влади. В останню чергу обслуговуються замовлення на відвідування культурних заходів.

Послугу “Соціального таксі” можна оформити за наявності довідки про встановлення інвалідності, довідки з медичної установи про нездатність самостійно пересуватися та довідки про розмір пенсії за попередній місяць перед місяцем звернення. Послугу можна отримувати протягом місяці або на постійній основі.

Скористатись безкоштовним таксі можна 8 разів на місяць, але для відвідування лікарняних закладів послуга надається і поза цим лімітом.

Поділитися в соціальних мережах: