Сумчанам розповіли, як стати членом комісії з атестації поліцейських

Стартував процес атестації співробітників національної поліції. Атестаційні комісії складатимуться з представників громадськості, ЗМІ, правозахисних організацій. Стати їх членом може кожен бажаючий. Подати заявку можна за посиланням.
Начальник ГУНП у Сумській області Микола Лушпієнко підкреслив, що формувати склад атестаційних комісій будуть не в обласному управлінні поліції, а в столиці, тобто всы заявки вирушають до Києва.
Основним завданням атестаційної комісії буде забезпечення якісного та прозорого процесу атестації співробітників поліції. Комісія оцінює професійні та особистісні якості працівника і приймає фінальне колегіальне рішення про його/її придатність до служби в поліції.
Режим роботи комісії буде визначено її головою і передбачає регулярні засідання, а також проведення співбесід з працівниками, які тимчасово виконують функції керівників підрозділів Національної поліції.
Пропозиції щодо кандидатів будуть прийматися від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги, народних депутатів і засобів масової інформації.

Джерело sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах: